Autoškola

Autoškola Blanka

Autoškola - Blanka vznikla na základě požadavku školicího střediska v Plzni. Má velmi kvalitní zázemí ve středu města, které je snadno dostupné veřejnosti. Sídlí v budově Hřímalého 805/3, Plzeň.

Ve výcviku se Vám budou věnovat zkušení učitelé s nadšením a s klidným přístupem k výuce a doufáme, že i Vy oceníte úroveň výuky a výcviku. Snažíme se přistupovat k žadatelům individuálně a jejich časové indispozice z důvodu náročného zaměstnání, nebo školy dokážeme kompenzovat vcelku velkou možností jízd v širokém časovém rozsahu.

Autoškola - Blanka také nabízí možnost platit autoškolu na splátky. Myslíme si, že tato věc bude zvláště pro studenty velmi výhodná.

Věříme, že budete v naší autoškole spokojeni a oceníte naši snahu Vám nejen zprostředkovat řidičský průkaz, ale cestu k němu Vám co nejvíce zpříjemnit i přes to, že na Vás budeme nároční.

V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na:

Osobní automobil – řidičské oprávnění skupiny B.

CENÍK AUTOŠKOLY BLANKA

  • osobní automobil (B) ... 6 100,- Kč
  • rychlokurz (4 týdny) .... 7 900,- Kč

Dále nabízíme následující typy školení:

Profesní školení řidičů referentů.
Takzvané referentské zkoušky jsou určeny pro firmy, jejichž zaměstnanci jezdí služebními auty. Školení řidičů – referentů je v rozsahu řidičského oprávnění skupiny B.

Školení strojníků – stavebních a zemních strojů (dozery a traktory kolové a pásové, speciální tahače, lopatková rýpadla, rýhovače, nakladače, autogrejdry atd.).

Školení jeřábníků, vazačů a obsluhy pracovních plošin.

Školení řidičů motorových vozíků (elektrovozíky, motovozíky, zvláštní vozíky).